KONST / Litografier / Färglitografi 12066493
nr 1206 6493
Nunne von Unge
(1923-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1971, numrerad 6/25. Motivet: 50x71 cm
Nunne von Unge, svensk bildkonstnär född 1923, död 2007 .
måndag 24 september 2018
kl 19:58:11
Nunne von Unge
Läs mer om Nunne von Unge